BzzmLe Çoşmaya Hazır oL!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BzzmLe Çoşmaya Hazır oL!

Rap doLu bir dünyada bizmLe çoşmaya hazır oL (:

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Karsı Tarafın msnini donduruyoruz ;)

2 posters
YazarMesaj
|N|i|LGün|
Admin
Admin
|N|i|LGün|

Karsı Tarafın msnini donduruyoruz ;) Empty
MesajKonu: Karsı Tarafın msnini donduruyoruz ;)   Karsı Tarafın msnini donduruyoruz ;) Icon_minitimeCuma Ağus. 14, 2009 10:22 am

Arkadaşlar karşı tarafın msnini dondurmayı daha doğrusu msnden yola çıkarak msnden yola cıkarak pcyi dondurmayı biliyordum ve forumumuzda paylaşmak istedim.
Smile
Arkadaşlar önce netten 1 gb dan fazla olan bir msn ifadesi buluyoruz.Sonra bu ifadeyi bilgisayarımıza kaydediyoruz.Ama kısayolunu tek bir harf yapıyoruz.Örneğin a,b,c gibi...
Daha sonra eğer msninizin sürümü 8.5 ise konuşma penceresini büyük ekran yapıyoruz.Sonra konuşma penceremizin yukarısında araçlar/metin boyutu/en geniş yapıyoruz.Tekrar araçlara giriyoruz.Araçlar/ifade göstere tıklıyoruz.Biz ifade gönderdiğimizi göremiyoruz kısayolu nasıL yaptıysak o harf gözüküyor fakat karşı taraf ifadeyi görebiliyor.Sonra konuşma yerimizi o ifade ile dolduruyoruz sonuna kadar.Aralıksız bi şekilde.Sonra ctrl+a yaparak hepsini seçiyoruz,ctrl+c yaparak kopyalıyoruz ve ctrl+v yaparak karşı tarafa üst üste bayaa gönderiyoruz.Karşı tarafın msn bu ifadelerle çok karşılaştığı için donuyor.
Bilgisayarda donuyor ve resetlemek zorunda kalıyor.
Eğer msninizin sürümü 14.0 ise ifadenin kısayolunu tek bir harf yapıyoruz ifade gözüksede bise oLmuyor cok cok gönderiyoruz pc donuyor.Pcnin donmaması için kaldırabilecek bir pc olması Lazım fakat şu ana kadar hiç denk gelmedim
lol!
Sorularınız varsa bildirin lütfen...
Anlamadığınız yer falan varsa da tabi...
lol!
http://nillem-rapforum.yetkinforum.com
asi_meLeqq
Prenses
Prenses
asi_meLeqq

MesajKonu: Geri: Karsı Tarafın msnini donduruyoruz ;)   Karsı Tarafın msnini donduruyoruz ;) Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 5:19 pm

payLaşm için tşkLer cnm denemek Lazım =)
|N|i|LGün|
Admin
Admin
|N|i|LGün|

MesajKonu: Geri: Karsı Tarafın msnini donduruyoruz ;)   Karsı Tarafın msnini donduruyoruz ;) Icon_minitimeC.tesi Ağus. 29, 2009 12:45 am

Rica ederim
sen bi gün cwrimiciyken sende denesem Very Happy
http://nillem-rapforum.yetkinforum.com

Karsı Tarafın msnini donduruyoruz ;)
1 sayfadaki 1 sayfası