BzzmLe Çoşmaya Hazır oL!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BzzmLe Çoşmaya Hazır oL!

Rap doLu bir dünyada bizmLe çoşmaya hazır oL (:

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Saq0&koLera TatiLden döndüLer!...

YazarMesaj
asi_meLeqq
Prenses
Prenses
asi_meLeqq

Saq0&koLera TatiLden döndüLer!... Empty
MesajKonu: Saq0&koLera TatiLden döndüLer!...   Saq0&koLera TatiLden döndüLer!... Icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 7:10 pm

Oooooy çok özledim sizleri beyler bayanlar, gurbetten dönmüş gibi oldum şuanda uykulu gözlerle bakıyorum ahalime Bu tatil bana çok iyi geldi ama attığım yorgunluğu dönüş yolunda geri kazandım bir de kedimiz mirayı almaya gittik annemlerle bizim evin arası 45 km gitgel 90 km mira biraz bozuk bize onu bıraktık diye ama biz yokken gayet mutluymuş oradan oraya koşuyormuş zavallı köpeğimiz betty de miraya aşık olmuş yazııık)) hiç peşinden ayrılmıyor çok şaşırdım annem demişti çok merak etmiştim gerçekten resmen aşık olmuş)) kızım sen köpeksin o kedi dediğim halde gönül ferman dinlemiyor dercesine melül bakışlarla baktı miranın arkasından Anneme taa oralardan Begonvil getirdim bir buket çiçeğe önce deniz aştırdım sonra 2 buçuksaat bir arabanın bagajında bıraktım sonra uçaktada 1 buçuksaat kapalıyerde kaldı üzerine arabayla 45 km gitti 3 kere güvenlik kontrolünden geçti Sago oradan ayrıldığımızdan İstanbul a gelene kadar belki 7-8 kere bırak şu çiçekleri dedi) ben de merak etme ben onları götüreceğim dedim hakikaten de solmadan geldiler ama bazıları boynunu bükmüştü...Haaa bu arada çiçekleri ben koparmadım öyle gaddar olamıyorum ama orada bana hediye ettiler bahçeden koparıp bunu da söylemeden geçmeyeyim.Sago kız sana helal olsun nasıl getirdin o çiçekleri istanbul a kadar dedi)) 2.olarak gittiğimiz yerde internet yoktu yani vardı ama mahrumiyet bölgesi gibi bir gidip bir geliyordu malesef myspace e giremedim , şansa bir ara girdim onda da kaktüslü resmimi tatil fotoları diye diğer tarafa atmışım gelince sizden öğrendimO kaktüs gerçekten elime battı daha batmadan kıyamamışsınız canlarım benimcanım hiç acımadı ama çok şaşırdım ben sadece kaktüsü gösterecektim hakikaten battı kaldığımız yerde kıyı yoktu direk derin denizdi akşam çipuralar levrekler elele çift olarak geziyorlardı çok şaşırdım ve etkilendim okyanus gibiydi,derken iskelenin altından boyumun yarısı kadar bir balık geçti az daha çığlık atıp rezil olacaktım,reflex gibi birşey oluyor çığlık atmak bazen..meğerse o balık baracudaymış şu en ölümcül balıklar listesinin 5. sırasında yer alan balık testere gibi dişleri var köpekbalığı gibi saldırgan babam balıklara meraklıdır tel açıp ona söyledim çok şaşırdı ne işi var oralarda hem ısırır o balık dedi malum bikini giyip güneşlenen biri olmadığımdan amele yanığı diye tabir edilen yanıktan oldum sadece yüzüm ve kollarım yandı hehehe kaldığımız yerdeki çalışanlar da bana alıştı hep bana ekmek verdiler ben de sabah akşam kolum kadar kefalleri masmavi cicili bicili balıkları besledim,hatta ayrılacağımız gün çok erken saatte gidecektik,son kez iskeleye gittim benim için ekmek bırakmışlar nasıl duygulandım anlatamam sabah sabah o berraklıkta balıkları elimle tutacağım sandım çok deşarj oldum yenilenerek geldim ama şuan o kadar uykum var ki açılmayı bekleyen çantalar bana ben onlara bakıyorum Biz balayı bile yapamamıştık düğünümüzün ertesi günü turneye çıkmıştık çok uzun zamandır durmaksızın çalışıyoruz bu 1 hafta içinde nefes aldığımı hissettim balıklar,çiçekler derken geri geldik artık tatil resimlerini eklerim,yine kavuştuk çok şükür.Hepinizi seviyorum Allah'a emanet

Saq0&koLera TatiLden döndüLer!...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» KoLera röpoRtaJ!...
» Kolera 10da 10!...
» KoLeRa % qüzeLLk!...
» Sagopa / Kolera imzaLarı (:
» Sagopa feat Kolera-Hain 2009